Pliki do pobrania

Poniżej znajdą Państwo katalogi: fronty meblowe (firmy BRW oraz Restol), katalog uchwytów firmy Gamet, blaty typu Corian, katalog ramek aluminiowych, czy katalog uchwytów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Blaty Corian (7.1 MiB)
   

 

Pliki umieszczone na stronie są w formacie PDF   fronty

Zapraszamy do naszego salonu meblowego w Warszawie na Targówku, mieszczącego się przy ul. Nieszawskiej 3B, gdzie nasz pracownik przedstawi Państwu pełną ofertę materiałów na których pracujemy. Będą mogli Państwo zobaczyć jak wyglądają fronty, blaty, oraz akcesoria meblowe na których pracujemy. Pokażemy na jakiej zasadzie działają podnośniki oraz szuflady meblowe. Dokładnie omówimy jaka jest różnica działania każdego elementu, oraz jak to się przekłada na stronę finansową.  Do produkcji mebli używamy najlepszej jakości materiałów, gwarantując przy tym najwyższą jakość produktu. Nasze meble to prosta forma, elegancja oraz bogate wzornictwo, funkcjonalność i niepowtarzalność.

Nasze fronty lakierowane są lakierami poliuretanowych z palety ICA lub z palety RAL,  co gwarantuje wysoką jakość mebli. Lakiery te należą do najpopularniejszych i są znane na całym świecie, jako wysokiej klasy lakiery do wykańczania mebli i elementów wystroju wnętrz. Dzięki temu możemy sprawić, że Twoje meble będą nowoczesne, niepowtarzalne i ze smakiem.

Nasze fronty fornirowane to typy oklein, który zawdzięcza swój wygląd dzięki niepowtarzalnej budowie surowca jakim jest drewno, takie cechy jak miedzy innymi cętki, przebarwienia, zawiły układ włókien czy występowanie promieni rdzeniowych nie są uznawane za wady.